Zadnja oznanila 18. in 19. nedelja med letom 2022

Vabilo za sponzorje srečelova

Približuje se farno žegnanje, ko bomo obhajali god naših zavetnikov, apostolov Simona in Juda Tadeja. Kot običajno bo po maši ob 10. uri potekal srečelov, tokrat za vračilo posojila, ki smo ga morali vzeti za naš novi pastoralni dom. Tudi ofer bo v ta namen.

Na Vas se obračamo s prošnjo, da bi nam za srečelov podarili kakšno materialno dobrino, Vaš izdelek, marketinške predmete ali nekaj podobnega. Dobitke lahko oddate v župnišču do sobote, 24. oktobra, najkasneje do 8. ure zjutraj. Z veseljem pa tudi sami pridemo po dobitke. Če bi želeli podariti denarna sredstva, jih lahko nakažete na transakcijski račun naše župnije: TRR NLB: SI56 020580262293859.

Za vsak najmanjši dar se Vam iskreno zahvaljujemo. Vabimo Vas na naše skupno praznovanje (v mejah protikoronavirusnih ukrepov). Bog plačaj za izkazano dobroto.

Člani Župnijskega pastoralnega sveta z župnikom Lojzetom


[Posodobljeno 16.10.]
Farno žegnanje zaradi poslabšanja razmer odpade