Zadnja oznanila 5. postna nedelja 2024

Župnijski dom

Pastoralni dom smo gradili po človeških načrtih in ga po Božji volji uspešno dogradili. Naj bo to prostor sožitja in sodelovanja med mladostno vedoželjnostjo in elanom ter starostno modrostjo in izkušnjami.

Delo smo opravljali po svojih najboljših močeh in z molitvijo, v veri, da je gradnja pastoralnega doma del Božjega načrta, ki naj ne bi bil le izgradnja zidov, ampak naj bi nas ta dom še bolj povezal v živo občestvo, ki se bo v veselju Božje navzočnosti na tem rudniškem hribu zbiralo in se Bogu zahvaljevalo, ga prosilo za pomoč ter ga slavilo.

To veliko delo ne bi bilo tako uspešno opravljeno, če ne bi bilo – poleg vrhunskih profesionalnih izvajalcev – vanj vtkanih tudi nešteto ur prostovoljskega dela ter denarnih in materialnih prispevkov župljanov in drugih donatorjev. Hvaležnost gre prav vsem za kakršno koli sodelovanje in prispevek h gradnji v dobrobit občestva. Naj Bog obilno poplača dobroto in naklonjenost do našega skupnega doma.

Prispevek za poplačilo dolgov se lahko nakaže na TRR župnije pri NLB:
SI56 020580262293859

pripravil: Stanko Klemenčič Saražin