Zadnja oznanila 14. nedelja med letom 2022

Obhajanje žegnanja odpade

V nedeljo, 25. oktobra, bi v normalnih razmerah obhajali žegnanje, god naših farnih zavetnikov, apostolov sv. Simona in Juda Tadeja. Med nami bi bil voditelj slovesnosti zlatomašnik dr. Alojzij Slavko Snoj. Izveden naj bi bil tudi srečelov v korist povračila posojila za naš novi pastoralni dom. Tudi žegnanjski ofer bi bil v ta namen. Ker žegnanja v tem smislu ne smemo imeti, predlagamo, da mašo spremljate tako kot ste že vajeni iz prvega vala korone, svoj dar, ki bi ga namenili za ofer in za srečelov, pa nakažete na naš transakcijski račun (TRR NLB: SI56 020580262293859) ali ga prinesete v župnišče, kakor nekateri to hvalevredno prakticirate. Tudi med to “nesrečno pavzo” imejte radi svojo cerkev in župnijo, saj bo pandemije vendar enkrat konec, in naj vam skrb zanjo ne pojema, saj brez Vaše materialne podpore dolgoročno ne bo mogla obstajati. To pa bi bilo resnično nehvaležno do vaših prednikov in neodgovorno do vaših prihodnjih rodov.