Zadnja oznanila 26. nedelja med letom

Otroški pevski zbor

Otroci, ki ste dobri pevci in radi sodelujete pri maši, prav lepo vabljeni v otroški pevski zbor. Letos ga vodi sestra Francka. Sodelovali boste pri maši, na raznih župnijskih slovesnostih, še posebej pa vsako prvo nedeljo v mesecu pri družinski maši. V zboru prepevajo osnovnošolski in tudi nekaj predšolskih otrok.

Vaje za otroški pevski zbor v šolskem letu 2019/2020 potekajo ob petkih od 17. do 18. ure.

Otroški pevski zbor, župnije Rudnik, je začel delovati leta 2010 pod vodstvom zborovodkinje Veronike Kupljenik in stalnega organista Luka Povšiča. Udeleževal se je različnih prireditev, gostovanj in srečanj. Tako je sodeloval na božični reviji na Škofljici, na Čarnih jezerih na Rakovniku, gostoval je v Narodnem domu v Logatcu, v Radomljah, v Grahovem, v Žirovnici, na Lavrici, Igu, na Rakovniku in v karmeličanskem samostanu v Sori.

Članki o zboru v družini:
Maša ob sklepu dvoletnega delovanja otroškega pevskega zbora Čebel‘ce
Obisk Karmeličank v Sori