Zadnja oznanila 14. nedelja med letom 2022

Srečanja za prvoobhajance in birmance

Starši prvoobhajancev in birmancev ste po pošti prejeli pismo z obvestilom, da prihodnji teden začnemo skrajšano, a jedrnato pripravo na prejem zakramenta Evharistije in zakramenta Sv. Duha, birme. V ponedeljek 15.3. ob 16. uri, bomo po petih mesecih prenehanja verouka imeli srečanje s prvoobhajanci skupaj z njihovimi starši, da se pogovorimo o nadaljnjem poteku priprave na prvo Obhajilo. Zvečer po maši ob 19. uri istega dne, torej, 15. marca, pa ste povabljeni tudi starši birmancev na pogovor o pripravi na birmo. Do birme nas loči še dober mesec in pol, a upam, da se bomo z resnim in dobrim sodelovanjem birmancev in vas staršev uspeli ustrezno pripraviti na prejem tega zakramenta, da se le ne bodo v Sloveniji oziroma v naši regiji poslabšale covid razmere in bi posledično morali birmo odložiti na pozneje. Osmi razred bo imel verouk v torek ob 17. uri, deveti razred pa v petek ob 16. uri, torej kot prej po starem urniku.