Zadnja oznanila 14. nedelja med letom 2022

Vstopili smo v adventni čas

Ker otroci še vedno ne morejo k verouku, jih čakajo adventni koledarji na stolu pred našim novim domom, v cerkvi in v župnišču. V koledarju boste našli lepo navdušujočo misel za vsak dan, kot izziv za dobro delo in šparovček, ki ga je treba oblikovati in potem začeti vanj shranjevati prispevke za lačne otroke v misijonskih deželah. Majhnim otrokom, ki še ne znajo brati in še niso zmožni sami razumeti adventnih nalog, pomagajte starši, starejši bratje in sestre ali stari starši. Tako se boste skupaj na preprost, a globoko duhoven način pripravljali na Jezusovo rojstvo. Predvsem pa ne pozabite vsak teden, morda v času, ko naj bi vaš otrok bil pri verouku, predelati veroučno snov. Obvezna adventna naloga – najprej za starše kot prve učitelje vere!