Zadnja oznanila 27. nedelja med letom 2022

Vabilo k otroškemu pevskemu zboru

Redne vaje za otroški pevski zbor bodo kot lani ob petkih ob 17. uri. K petju lepo vabljeni že ta petek tudi otroci, ki do zdaj še niste sodelovali, pa imate veselje do petja. Starši, navdušite svoje otroke za petje v Cerkvi. Opažamo, da so naši otroci zelo zasedeni z mnogimi pošolskimi dejavnostmi, tako da je na povabilo v otroški zbor, k ministriranju ali mladinskemu verouku oziroma vključevanju v naše pastoralne dejavnosti, opravičilo zaradi pre-obremenjenosti pričakovano. Vseeno poskušajte vzeti to novo katehetsko leto kot sodelovanje z milostnim darom, kot priložnost za duhovno rast vaših otrok – samo po sebi seveda ne raste nič, kvečjemu plevel. Potrebujemo pomoč Svetega Duha, zato ga prosimo, naj nas vodi, naj bo doma v naših srcih, naj nam pokaže pot, po kateri naj gremo in kako naj skupno hodimo po njej.