Zadnja oznanila Sveta Trojica 2024

Slovesno praznovanje godu naših farnih zavetnikov Sv. Simona in Juda Tadeja ter posvetitev našega novega zvona

Prihodnjo nedeljo, 30. oktobra, obhajamo god naših farnih zavetnikov, apostolov sv. Simona in Juda Tadeja. Slovesno mašo ob 10. uri bo ob somaševanju duhovnikov vodil ljubljanski pomožni škof msgr. dr. Anton Jamnik. Pred mašo ob 10. uri bo posvetil novi četrti zvon. Naprošeni ste, da se vsi zberemo pri kapelici ob župnišču in sodelujemo pri obredu posvetitve, nakar bomo zvon po vrvi potegnili v zvonik. Zatem se zvrstimo v procesijo in gremo v cerkev k maši. Po maši bo srečelov in druženje ob pogostitvi. Kot vedno se tudi tokrat za sladke dobrote obračamo na naše požrtvovalne gospodinje. Na mizici za verski tisk še lahko vzamete predhodna Oznanila z vabilom na srečelov, s prošnjo za sponzorje in za darila za srečelov, ki jih prinesite v župnišče najkasneje v soboto do 8. ure zjutraj. Srečke bodo po 5 evrov. Na to nedeljo bo po obeh mašah tudi darovanje-ofer za ureditev zvonika, za nabavo novega zvona in avtomatizacijo zvonjenja. Že v naprej Bog plačaj za vaše razumevanje in sodelovanje. Naj vsak od nas poskrbi, da bi vsakdo užil lep župnijski praznik. Prisrčno vabljeni na praznovanje!